Lipiec 30, 2019

Matronujemy KO:BITom i zapraszamy na wydarzenie!

Cykliczna impreza KO:BITY powstała w 2016 r. z chęci pokazania tego, co na scenie muzycznej jest niewystarczająco prezentowane, ze szczególnym naciskiem scenę kobiecą, w szczególności didżejską oraz osoby LGBTQ+ i osoby niebinarne, oraz zjawiska i nurty, nieznane szerszej publiczności.

W tym roku – 17.08. – odbędzie się trzecia odsłona KO:BIT, prezentująca jeszcze bardziej szerokie spektrum.
Nowością w programie imprezy jest wprowadzenie do line up’u, prezentującego dotąd głównie muzykę elektroniczną (>>> odsłona nocna), muzyki tradycyjnej i ludowej – podanej w zupełnie nowym brzmieniu – w ramach odsłony eventu, odbywającej się w ciągu dnia i podczas wczesnego wieczoru.

Spółdzielnia Socjalna Kulturhauz, Fundacja Magazyn Zmian oraz Oramics ponownie łączą swoje siły, aby edukować, zachęcać do kooperacji, a przede wszystkim – prezentować to, co w muzyce najlepsze, zarówno w wersji na żywo, jak i w odsłonie klubowej.

Kuratorem części klubowej jest kolektyw Oramics (www.oramics.pl), od ponad 2 lat działający na rzecz równości w muzyce elektronicznej poprzez organizację warsztatów, cyklicznych imprez klubowych, dbający o politykę safe space w rodzimych klubach i promujący oddolne inicjatywy.

Impreza podzielona jest na dwie części nocną i dzienną

KO:BITY vol. 3/ odsłona dzienna
Organizator: Fundacja Fabryka UTU
Współorganizatorzy: Fundacja Magazyn Zmian
Termin: 17.08.2019 r. // g. 16:00
Miejsce: Dziedziniec Zamku Dybowskiego (ul. Dybowska 10-12, Toruń)
WSTĘP WOLNY!
Wydarzenie na fcb
► Start: godz. 16:00 / potańcówka / warsztaty/ stoiska informacyjno-edukacyjne / mała gastronomia
16:00 – Potańcówka (Michał Lorenc z kapelą) + warsztaty (Marta Domachowska)
19:00 – Koncerty: Nagrania terenowe snów + Pochwalone
21:00 – część klubowa – sety DJ-skie

KO:BITY vol. 3/ odsłona nocna
Organizator: Spółdzielnia Socjalna Kulturhauz
Współorganizatorzy: Fundacja Magazyn Zmian, Oramics
Termin: 17.08.2019 r. // 21:00 – bramka, 22:00 – start imprezy
Miejsce: Dziedziniec Zamku Dybowskiego (ul. Dybowska 10-12, Toruń)
Bilety: Przedsprzedaż online – 25,00 zł (https://goingapp.pl/evt/2138840/festiwal-kobity-3)
Sprzedaż stacjonarna w dniu i miejscu imprezy – 30,00 zł
Link do wydarzenia na fcb
►► LINE UP:
Yellen / Veronica Mi / PAKA / Cosmaya / Avtomat / Yoa / Monya / VJ Nie wiem


Fundacja Pozytywnych Zmian z radością przyjęła prośbę o objęcie matronatem wydarzenia KO:BITY. Organizując rock campy dla młodzieży i dorosłych w szczególności podkreślamy potrzebę wsparcia kobiet w tworzeniu muzyki. Nasze muzyczne obozy Karioka Girls Rock Camp Beskidy i Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp – organizujemy własnie w tym celu – aby zachęcić kobiety do tworzenia muzyki, grania na instrumentach, wzmocnić je i wspierać się nawzajem.
Serdecznie polecamy KO:KOBITY i zapraszamy 17 sierpnia do Torunia.Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content