Maj 24, 2019

Druga edycja międzynarodowego obozu rockowego: MEME vol. 2 na Islandii

23 i 24 maja przedstawicielki Fundacji Pozytywnych Zmian wzięły udział w wizycie przygotowawczej poprzedzającej 2 edycję międzynarodowego obozu rockowego Music, Empowerment, Mobility & Exchange, który rozpocznie się 5 sierpnia w Islandii. Fundacja jest jedną z 11 organizacji z 10 krajów Europy, które współtworzą wydarzenie.

Celem wizyty było wspólne omówienie najważniejszych kwestii dotyczących obozu, z wykorzystaniem ubiegłorocznych doświadczeń. Najważniejsze było zbudowanie w sierpniu przyjaznej i bezpiecznej dla wszystkich przestrzeni, w której będziemy wspólnie pracować nie tylko nad poszerzaniem umiejętności muzycznych osób uczestniczących, ale również wzmacniać je i wspierać w różnych obszarach.

Obóz odbędzie się na terenie Uniwersytetu Rolniczego w Hvanneyri – w pięknych okolicznościach niezmierzonych przestrzeni, gór, oceanu i islandzkiej, dzikiej przyrody. Podobnie, jak w poprzednim roku w Berlinie, osoby uczestniczące w obozie będą pracować w trzech sekcjach: muzycznej, organizacyjnej i medialnej. Obóz zakończy się finałowym koncertem.

Wspieranemu przez program Erasmus Plus projektowi przewodzi Stelpur Rokka z Islandii w partnerstwie z lokalnymi organizacjami: Ruby Tuesday e.V. z Niemiec oraz OPA / Femix z Serbii wraz z delegacjami następujących organizacji: Fundacja Pozytywnych Zmian (Polska); Girls Rock Dublin, (Irlandia); Girls Rock London (Wielka Brytania); Girls Rock! Finland (Finlandia); JM / LOUD (Norwegia); Pink Noise (Austria); Popkollo (Szwecja) oraz Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja (Polska). Wszystkie te organizacje należą do międzynarodowej sieci Girls Rock Camp Alliance.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content