Styczeń 21, 2016

Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp w Białorusi!

Dzięki porozumieniu o współpracy z Młodzieżowym Centrum Edukacyjnym “Fialta” Fundacja Pozytywnych Zmian planuje organizację obozu rockowego dla kobiet w Mińsku. Prace przygotowawcze już trwają, a sam obóz odbędzie się w maju br.

Fundacja Pozytywnych Zmian jako pierwsza w Polsce zorganizowała we wrześniu ub. roku obóz rockowy Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp. Muzyczne obozy to doskonałe narzędzie edukacyjne, wspierające kobiety i dające możliwości współpracy z innymi kobietami.

Dwanaście uczestniczek obozu przez cztery dni uczyło się śpiewu i gry na instrumnetach – często od podstaw. Utworzyły trzy zespoły, które przygotowały zarówno covery, jak i w większości autorskie numery. Zespoły wystąpiły na finałowym koncercie w żywieckim kinie Janosik.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content