Luty 5, 2012

Dzień Kobiet, czy mamy co świętować?

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie organizowane przez naszą Fundację 10 marca 2012 w Galerii BWA w Bielsku-Białej “Dzień Kobiet – czy mamy co świętować?” pod hasłem Indie – Afryka – Polska.

Program:

17.30 – zwiedzanie wystaw: Carole Benzaken – „Saviv saviv” / „Wokół, wokół” Agata Zbylut – „Nic nie jest takie jak mówią”. Po wystawach oprowadza Pani Agata Smalcerz – dyrektor Galerii Bielskiej BWA.
18.00 – Kobiety w Indiach – projekcja filmu “Niechciane” („Undesired”), reż. Walter Astrada, 2010 Film Fundacji Alexia z USA.
18.30 – „Walka o wolność” – niewolnictwo kobiet w Afryce – Natlie Menezes Fundacja Idee (Afryka). Idee podejmuje działania przeciwko współczesnym formom niewolnictwa w Afryce oraz przeciwko handlowi ludźmi.
19.15 – Transformacja-kryzys-codziennność. Bez kobiet to się nie uda – dr.Małgorzata Tkacz-Janik (Polska)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content