Marzec 20, 2016

20. 03. 2016 Kolejna edycja Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp

Zapraszamy na drugą edycję Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp.

Women’s Rock Campy to muzyczne obozy dla kobiet. Podczas kilku dni uczestniczki uczą się grać na wybranym instrumencie, zakładają zespoły i występują na scenie podczas koncertu finałowego na zakończenie obozu.
Zgodnie z ideą wszystkie osoby zaangażowane w organizację, uczestniczki jak i nauczycielki są kobietami. To właśnie ta atmosfera powoduje, że ta inicjatywa ma w sobie coś niesamowitego, energię i siłę która przyciąga.
Pierwsze rockowe obozy dla dziewczyn i kobiet odbyły się w 2001 r. w Stanach Zjednoczonych, Dzisiaj, organizacja “matka” Girls Rock Camp Alliance, skupia 55 organizacji i grup nieformalnych, które organizują muzyczne obozy na całym świecie. Nasz poprzedni obóz był pierwszym takim wydarzeniem w Polsce:)

Obóz odbędzie się na żywiecczyźnie, w Soblówce 6-10 kwietnia 2016 r.

Zapisz się >>>> Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp, 6-10 kwietnia, Soblówka<<<<

Więcej o Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp

Zobacz jak było na poprzednim obozie:

Poniżej na zdjęciu wszystkie osoby uczetniczące w pierwszym Pozytywne Zmiany – Women’s Rock Camp

Galerie zdjęć z pierwszego Pozytywne Zmiany Women’s Rock Camp:

  1. Obóz
  2. Koncert finałowy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content