Krok za krokiem do świata bez przemocy

edukujemy / pomagamy / nadzorujemy

Fundacja Pozytywnych Zmian to organizacja pomocowa, edukacyjna i strażnicza. Działamy po to, aby nasze społeczeństwo było wolne od przemocy, oparte na równości kobiet i mężczyzn oraz świadome swoich praw. Równość, Różnorodność, Szacunek – to nasze najważniejsze wartości. 

Szkolenia

Zobacz harmonogram naszych szkoleń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Twój adres e-mail przetwarza Fundacja Pozytywnych Zmian (ul. Cicha 7/1, 43-300 Bielsko-Biała, biuro@pozytywnezmiany.org) w celu wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do zamówienia newslettera. Analizujemy zbiorczą informację dotyczącą korzystania z newslettera. Z subskrypcji można zrezygnować, klikając w link znajdujący się w stopce mailingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Skargi można zgłaszać do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

O nas

0
Raporty
eksperckie
0
Złożonych
wniosków
o informacje
0
Zorganizowanych
wydarzeń
i warsztatów
0
udziałów
w rozprawach sądowych
z pokrzywdzonymi
dr Sylwia Spurek
dr Sylwia SpurekZastępczyni Rzecznika ds. Równego Traktowania 2015-2019
"...Państwa działania pozostają w zakresie mojego zainteresowania jako zastępczyni RPO ds. Równego Traktowania, dotyczą one bowiem zapobiegania i zwalczania przemocy w rodzinie i przemocy wobec kobiet. Przemoc fizyczna, psychiczna, ekonomiczna czy seksualna, w tym przemoc w rodzinie, to codzienność wielu kobiet w Polsce. Skuteczne przeciwdziałanie tej przemocy wymaga efektywnego ścigania i karania sprawców, a także zapewnienie ochrony i wsparcia ofiarom. Konieczne jst również zapobieganie wszelkim formom przemocy, w tym prowadzenie akcji edukacyjnych kierowanych zarówno do przedstawicieli określonych zawodów, jak i do całego społeczeństwa..."
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
(...) wysoko oceniam działania podejmowane przez Fundację Pozytywnych Zmian jako wiarygodnej i zaangażowanej organizacji pozarządowej Sprawne i zespołowe działanie ludzi kompetentnych, którymi są członkinie organizacji wymiernie przyczyni się do pełniejszego dostępu do informacji na temat organizacji i instytucji działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ze względu na płeć na terenie województwa śląskiego.
Poprzedni
Następny

Polecamy

Kontakt

Adres korespondencyjny:

Fundacja Pozytywnych Zmian
ul. Cicha 7/1,
43-300 Bielsko-Biała

Biuro Fundacji:

ul. Krasińskiego 5a
43-300, Bielsko-Biała

Formularz kontaktowy

Dane osób, z którymi Fundacja Pozytywnych Zmian kontaktuje się za pośrednictwem poczty elektronicznej (adresy w domenie pozytywnezmiany.org), telefonicznie, za pośrednictwem SMS-ów czy listownie, przetwarzamy na podstawie uzasadnionego interesu, w celu obsługi korespondencji, w celach wynikających z treści komunikacji lub w celu nawiązania kontaktu w przyszłości. Dane te mogą obejmować imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu oraz ewentualne inne informacje zawarte w treści wiadomości. Podanie tych danych jest dobrowolne. Dane przetwarzamy w celach archiwizacyjnych oraz w celu zarządzania relacjami do końca działalności Fundacji, z wyjątkiem danych o wrażliwym charakterze, które usuwamy lub anonimizujemy niezwłocznie po zamknięciu danej sprawy.