Kobiety wspierają kobiety

Wśród nas,  osób związanych z Fundacją Pozytywnych Zmian, jest wiele różnych kobiet, a każda z nas zajmuje się czymś innym, ciekawym, ważnym. Każda z nas ma również świadomość jak ważna jest profilaktyka, edukacja i doradztwo. Dlatego też chcemy dzielić się swoją wiedzą z innymi, wymieniać doświadczeniem czy po prostu spotkać się i posłuchać o ciekawych inicjatywach, a nawet do nich dołączyć!

Aby nasza wizja projektu KOBIETY WSPIERAJĄ KOBIETY, czyli kobiecej współpracy na wielu płaszczyznach mogła stać się realna podjęłyśmy decyzję o organizacji darmowych spotkań.

Pierwsze takie spotkanie zorganizowałyśmy wraz z Kancelariami Adwokackimi: Katarzyna Małacha-Kardasz, Monika Ramlow, Jolanta Seredyńska-Słota, Aleksandra Grochowina-Szeliga, w dniu 17 maja 2018 r.

Otwierało ono cykl spotkań prawnych dotyczących rozwodu, alimentów, władzy rodzicielskiej, podziału majątku, rozwiązań prawnych w sytuacji doświadczania przemocy, odpowiedzialność za długi małżonka.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w:

Kancelarie Adwokackie, Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 19/5a w godzinach: 17:00 – 18:30

Tematy spotkań:

  1. Rozwód – ogólne najważniejsze informacje.
  2. Alimenty dla dzieci.
  3. Alimenty dla byłego męża.
  4. Kontakty z dziećmi i władza rodzicielska.
  5. Eksmisja byłego małżonka.
  6. Podział wspólnego majątku – 04.07.2019
  7. Odpowiedzialność za długi małżonka.
  8. Przemoc w małżeństwie, niebieska karta, gdzie szukać pomocy.

Zapraszamy do udziału!

DZIAŁAMY WSPÓLNIE DLA KOBIET!

Jesteś kobietą i chcesz podzielić się swoją wiedzą czy umiejętnościami
z innymi – Zachęcamy do współpracy!

Możemy zorganizować różne spotkania tematyczne, warsztaty, prezentacje, wykłady – na każdy temat, nawet ten najtrudniejszy!

Chcemy współpracować ze wszystkimi kobietami, których celem jest świat wolny od przemocy i dyskryminacji.

Zróbmy coś razem!

Kontakt:

Alina Kula

tel. 695 176 240

e-mail: alina.kula@pozytywnezmiany.org

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content