Działania instytucjonalne w ramach dofinansowania z fundacji im. Stefana Batorego

Od marca do grudnia 2018 r. nasze działania możliwe są dzięki dofinansowaniu z Fundacji im. Stefana Batorego na działania instytucjonalne.


Dofinansowanie pozwala na kontynuowanie naszych działań, związanych z przeciwdziałaniem przemocy, prowadzeniem punktu interwencyjnego, edukacją i monitorowaniem sądów w zakresie orzecznictwa wyroków za przemoc.
Również, w ramach dofinansowania, wydany zostanie raport dotyczący kierowania przez sądy sprawców przemocy na oddziaływania korekcyjno-edukacyjne.
Art. 207 – Artystyczna Grupa Antyprzemocowa przygotowuje zaangażowany spektakl teatralny pt. UKRYTE, który skierowany jest do sędziów.
Przygotowana zostanie również oferta warsztatowo szkoleniowa Fundacji, przeprowadzimy zbiórkę publiczną na Artystyczną Grupę Antyprzemocową.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statysty cznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Wchodząc na stronę akceptuję Politykę prywatności

Skip to content