Krok za krokiem do świata bez przemocy

kontrolujemy /edukujemy / pomagamy

Jesteś tutaj:
  • Dzień Kobiet - czy mamy co świętować? i 7 urodziny Fundacji Pozytywnych Zmian

Dzień Kobiet - czy mamy co świętować? i 7 urodziny Fundacji Pozytywnych Zmian

28. 02. 2019


Fundacja Pozytywnych Zmian 28 lutego w 2012 roku zaczęła formalnie istnieć. Dzisiaj, 28 lutego 2019 r. obchodzimy 7 urodziny. Jak co roku nasze urodziny łączymy z Dniem Kobiet a na obchody zapraszamy 8 marca do Galerii Bielskiej BWA.


Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania podczas wydarzenia Dzień Kobiet- czy mamy co świętować?. Siłaczki w Bielsku-Białej.

W tym roku w programie projekcja filmu "SIŁACZKI”, a po filmie moderowana dyskusja z udziałem zaproszonych aktywistek - naszych lokalnych Siłaczek, oraz publiczności i wszystkich Siłaczek, których na co dzień nie widać.

To pierwsza projekcja "Siłaczek" w Bielsku-Białej, a jedna z nielicznych na Śląsku. Może także okazać się JEDYNĄ szansą na obejrzenie tego unikatowego dzieła w naszym mieście.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 8 marca 2019 w godz. 18:00 – 21:00 w Klubokawiarni Aquarium w Galerii Bielskiej BWA przy ul. 3 Maja 11 (1 piętro).
Wstęp wolny... jednak potrzebujemy opłacić koszty filmu. Prosimy o wsparcie naszej zbiórki na portalu pomagamy.im: pomagamy.im/silaczkiwBB
A już dziś, jeśli chcesz z okazji naszych urodzin złożyć nam życzenia, ofiarować nam nam trochę swojej siły, wesprzeć i okazać swoją sympatię, możesz to zrobić na kilka różnych sposobów:
♥ 
Wejdź na wydarzenie Dzień Kobiet- czy mamy co świętować?. Siłaczki w Bielsku-Białej. i daj nam znać, że 8.03 będziesz z nami! :)
 Poinformuj o wydarzeniu i zaproś na nie swoje koleżanki, matki, siostry, kolegów i przyjaciół. Udostępnij je!
 Wesprzyj naszą zbiórkę na organizację tegorocznego Dnia Kobiet i "zakup" swój bilet do naszego wyjątkowego kina. Zbiórka tu: https://pomagamy.im/silaczkiwBB
Przekaż nam 1 % swojego podatku, nasz numer KRS 0000412714
Wciąż trwa (jeszcze tylko dziś 28 lutego) PLEBISCYT POTĘGA MOCY, w którym możesz oddać na nas swój głos w kategorii MOC ORGANIZACJI!